ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Половичан УЧИНАК тимова из Манчестера

16.10.2021. 18:26
FK Mančester junajted
ФК Манчестер јунајтед / Извор: Реутерс

Мечеви осмог кола Премијер лиге.

Од 16 часова је одиграно пет мечева осмог кола енгелске Премијер лиге. Победили су Лестер, Манчестер сити и  Саутемптон, док су сусрети Норич - Барнли и Астон Вила - Вулверхемптон завршени без победника.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Челси 1,70, Дортмунд 1,50, Лион 2,35!

НИКАД СЕ НИЈЕ НАВИКАО НА ИТАЛИЈУ: Један од најскупљих играча Јувентуса одлази (ФОТО)

ЗВЕЗДАШИ СРУШИЛИ ТВИТЕР: Станковић добио ПРЕМИЈУ на ЛОТУ, али ЗАСМЕТАЛА им је ОВА ствар!

Фудбалери Лестера савладали су Манчестер јунајтед резултатом 4:2 у феноменалном мечу. Јунајтед дошао је до предности сјајним голом Мејсона Гринвуда у 19. минуту. Изједначио је Јури Тилеманс после грешке Мекгвајера и лобовао Давида де Хеу. У 78. минуту Каглар Сујунџу је довео домаће у вођство. Проверавао је ВАР ову ситуацију, а гол је признат и Лисице су дошле до предности.

Успео је Јунајтед да дође до изједначења. Са половине терена је лопта послата ка Маркусу Рашфорду који сјајно брани позицију, намешта се и погађа за 2:2.

Тек што се кренуло са центра Џејми Варди враћа предност домаћину. Нико није очекивао да Варди уопште шутне ка голу, али то му се исплатило.

Победу Лестера потврдио је Патсон Дака голом у првом минуту надокнаде.