ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Голеада Ситија и Тотенхема, ВАР у надокнади изазвао прави ХАОС (ВИДЕО)

Serhio Aguero i Frenk Lampard
Серхио Агуеро и Френк Лампард / Извор: Профимедиа

Дерби кола играју Манчестер Сити и Тотенхем.

Друго коло Премијер лиге није донело велика изненађења пошто су фаворити углавном успели да тријумфују. Арсенал и Ливерпул задржали су максималан учинак после два кола, а дан је обележио Тему Пуки из Норича хет-триком.

Суботњи програм окончан је дербијем Грађана и Спарса који је окончан ремијем (2:2), а домаћима је поништен гол у надокнади после гледања ВАР-а због играња руком Лапортеа.

НОВА СЕЛИДБА: Репрезентативац Србије ПРОМЕНИО средину! Ово је његов НОВИ клуб!

ГОТОВО: Партизан ПРОДАО дефанзивца! Милиони стижу у Хумску!

СТИЖЕ ДЕФАНЗИВАЦ: Јанг Бојси доводе појачање, играо је за Јувентус, али и против Звезде (ФОТО)

Арсенал је у првом мечу дана савладао Барнли са 2:1, а до вођства су Тобџије стигле већ у 13. минуту преко Лаказета. Пола сата касније Барнс је изједначио и нерешеним резултатом се отишло на одмор, да би Обамејанг у 64. поставио коначан резултат. Ливерпул је у гостима истим резултатом савладао Саутемптон, а Свеци су одолевали фавориту све до првог минута судијске надокнаде када је Мане постигао гол. Фирмино је повећао вођство Ливерпула у 71. минуту да би Саутемптон преко Ингса смањио у 83. минуту после грешке голмана Адриана.

После убедљивог пораза од Ливерпула у првом колу, Норич је стигао до првог тријумфа у сезони савладавши Њукасл са 3:1, а јунак је Тему Пуки који је био прецизан у 32, 63. и 84. минуту, док је Шелви у трећем минуту надоканде само ублажио пораз Њукасла.

Евртон је минималцем савладао Вотфорд, док је реми виђен у дуелу између Брајтона и Вест Хема. Борнмут је успео да тријумфује у гостима против Астон Виле.