ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Рутина ”Вукова” и ”Грађана’

Екипа Манчестер ситија није имала проблема на свом терену у мечу против Шефилд јунајтеда у 20. колу Премијер лиге.

Враћа се Кевин Де Брујне!Kevin de Brujne

Враћа се Кевин Де Брујне!

Сећате га се из Црвене звезде? Стамени везиста потписао за МеталацMarko Mirić

Сећате га се из Црвене звезде? Стамени везиста потписао за Металац

ЂОРЂЕ НЕ ДА ПЛАВЦЕ: Челси водио 3:0, на крају Србин једва спасао победуĐorđe Petrović

ЂОРЂЕ НЕ ДА ПЛАВЦЕ: Челси водио 3:0, на крају Србин једва спасао победу

Голове за од скора нове светске клупске прваке који су славили са 2:0 постигли су Родри у 14. минуту и Хулијан Алварес у 61. минуту меча.

Сити је после ове победе дошао до 40 бодова, док је Шефилд са девет бодова остао на дну табеле.

Вулверхемптон је на Молину био бољи са 3:0 од екипе Евертона.

Карамеле су после три везане победе, сада доживели три пораза. За "Вукове" стрелци су били Килман (25'), Куња (53'), Досон (61').

Кристал Палас је после преокрета дошао до победе после преокрета (3:1).

Гости су после само два минута игре повели преко Луиса-Потера. У 14. је стигло изједначење после гола Олисеа, а до краја полувремена је Палас повео голом Езеа (39').

Да би коначан резултат поставио својим другим голом на мечу Микаел Олисе (58').

Утакмица са највише голова је виђена на Вила парку, где су Астон Вила и Барнли ремизирали 2:2.

До 28. минута нисмо видели голове, а онда је Леон Бејли затресао мрежу гостију. Само два минута касније је стигао одговор преко Зекија Амдунија, а Муса Дијаби се потрудио да до краја првог полувремена Вила оде са вођством.

У другом полувремеу је Барлни први стигао до гола, када је Фостер погодио у 72. минуту, док је бод Астон Вили са беле тачке донео Даглас Луиз у 89. минуту меча.