ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Саутемптон изненадио Ливерпул, поново ће се причати о ВАР систему (ВИДЕО)

04.01.2021. 23:32
FK Liverpul
ФК Ливерпул / Извор: Реутерс

Трећи меч без победе актуелног шампиона.

Фудбалери Саутемптона усепли су да изненаде Ливерпул у 17. колу Премијер лиге и остваре минималну победу 1:0 (1:0). Стрелац јединог гола био је некадашњи нападач Ливерпула Дени Ингс већ у 2. минут меча, а Ливерпулу је ово била трећа узастопна утакмица без победе.

Е, ОВО ЈЕ НОВОГОДИШЊИ ПОКЛОН - Уложио 100 динара и себи обезбедио Мерцедес Ц Класе

ОДЛУЧЕНО ЈЕ: Столица предводи репрезентацију Србије

НИЈЕ САМО ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Корона УШЛА и у Серију "А"! И то пред ВЕЛИКИ дерби!

Нису се још ни загрејали играчи како треба, а Саутемптон ј већ водио. На убацивање после прекида са леве стране лоше је реагова Александер-Арнолд, а Ингс успео да пребаци Алисона за вођство 1:0. То је потпуно паралисало Ливерпул који до полувремена није учинио практично ништа осим ударца Манеа и Салаховог покушаја главом.

Тим Јиргена Клопа бољи је био у наставку, али се у 51. минуту догодио моменат о којем ће се пуно причати. Вајладум је шутирао ка голу, лопта ударила у руку Стивенса, а судија Андреј Маринер није реаговао, нити је ВАР променио одлуку главног судије, па жалбе играча Ливерпула нису биле од помоћи.

Покушао је Мане још једном, затим Александер-Арнолд, али није било промене резултата, а Саутемптон је замало дуплирао предност у 84. минуту када је Алисон лоше проценио једну лопту, Валери је био бржи, а Хендерсон је избацио скоро са гол линије. Покушавали су гости до краја, али се Саутемптон добро бранио и стигао до велике победе.

Погледајте како изгледа италијанска спортска новинарка Дилета Леота.