ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Шокантан ЗАВРШЕТАК меча у Манчестеру! Ушао са клупе и са два гола у зуставном времену окренуо резултат

07.10.2023. 18:27
Mančester junajted - Brentford
Манчестер јунајтед - Брентфорд / Извор: Реутерс

Дуел 8. кола.

Фудбалери mMančester јунајтеда су славили са 2:1 против Брентфорда у утакмици 8. кола Премијер лиге.

РАКЕТЕ, НАОРУЖАНИ ЕКСТРЕМИСТИ И ОТМИЦЕ: Огласио се српски фудбалер који игра у Израелу и описао какво је стање

ЈУВЕ СУСПЕНДОВАО ПОГБУ: Забрањен му приступ тренинзима, уместо милиона примаће сићу

ОГЛАСИО СЕ ПАНКОВ ПОСЛЕ НОЋИ У ЗАТВОРУ: Сматрам Варшаву и Пољском мојим другим домом

Гости су повели када је погодио Матијас Јенсен у 26. минуту, а јунак тријумфа Ђавола био је шкотски репрезентативца Скот Мектомини који је ушао у игру у 87. минуту, а затим головима у 94. и 98. креирао преокрет.

Вреди поменути и то да је Јунајтеду у 90. минуту поништен гол Мектоминија, јер је у зачетку акције постојао офсајд.

Да су Ђаволи изгубили, то би им био трећи везани пораз на Олд Трафорду - што им се никад није десило у историји ПЛ.