ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Тотенхем рекордом Кејна до победе, превише Португалаца

20.08.2022. 16:05
Hari Kejn
Хари Кејн / Извор: Реутерс

Претекао Агуера.

Фудбалери Тотенхема савладали су на свом терену екипу Вулверхемптона резултатом 1:0 у оквиру трећег кола енглеске Премијер лиге.

НОВИ ТРАНСФЕР: Партизанов БИСЕР пред одласком у Португал!

ЛОС АНЂЕЛЕС СЛАВИ СРБИНА: Јовељић у 92. минуту СПАСАО екипу од пораза (ВИДЕО)

Вулвси су били ти који су претили током првих 45 минута, најбољу прилику пропустио је Нунес. Заиграли су играчи Антонија Контеа доста боље у другом полувремену, Сон је погодио стативу, Хари Кејн је потом прво погодио пречку, а онда и мрежу гостију после корнера Сона и додавања Перишића главом у 64. минуту.

Капитен Енглеске је постигао 185. гол и тако постао играч са највише голова у једном клубу у ери Премијер лиге, пошто је претекао Серхија Агуера, који је дао погодак мање за Манчестер сити. Такође, тренер Вукова, Бруно Лаж је одлучио да меч почне са седморицом Португалаца на терену што на теренима у Премијер лиги никада није виђено до сада.