ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Вратио се Митрогол - И одмах ОБРАДОВАО навијаче Фулама (ВИДЕО)

Александар Митровић / Извор: Реутерс

Српски нападач нема милости.

Фудбалери Лидса и Фулама воде велику борбу на "Еланд роуду", у другом колу Премијер лиге.

Арсенал је био убедљив против Фулама у првом колу, а навијачи Тобџија надају се сличном исходу вечерас (21.00) против још једног лондонског тима - Вест Хема. Делује да се Емеријев тим распуцао, Вилијам и Обамејанг блистају, а квота на kombinazziju 1&3 је 2,30. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Арсенал - Вест Хем.

После 45 минута, мреже су се тресле три пута, а два гола завршила су у мрежи Котиџера, па је домаћин задовољнији отишао на паузу (2:1).

ВРАЋА СЕ СЕРИЈА А: Време је за детронизацију Јувентуса

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Прштало на Гудисону, ФЕШТА - 7 голова! Карамеле ПОНИЗИЛЕ ВБА, Дин ИСКЉУЧИО Хрвата! (ВИДЕО)

ЛИВЕРПУЛ ЗАВРШИО ЈОШ ЈЕДАН ТРАНСФЕР: Жота у граду Битлса (ФОТО)

Оно што је важније за навијаче Фулама је да се српски нападач Александар Митровић вратио у тим, после краће паузе (није играо на премијери против Арсенала) и одмах затресао мрежу.

Наиме, Митрогол је донео изједначење тиму из Лондона, пошто је у 34. минуту сигурно реализовао пенал, који је скривио Робин Кох.

Претходно је Хелдер Кошта у 5. минуту довео Јоркширце у вођство, али је само пет минута после гола Митровића, Лидс поново повео.

Судија Тејлор је поново показао на "белу тачку", после прекршаја Џоа Брајана у шеснаестерцу Фулама, па је Матеуж Клих вратио предност на страну Лидса - 2:1.

Погледајте како изгледа Кристина Јањић, супруга Александра Митровића.