ПРЕОКРЕТ У СУБОТИЦИ: Спартак против Вождовца од 0:2 до 3:2 из ПЕНАЛА у 90+5!

16.12.2018. 15:18
Spartak
Спартак / Извор: МН Press

Суботичани у самом финишу стигли до важних бодова.

Фудбалери Спартака победили су  Вождовац у Суботици са 3:2, у 21. колу Супер лиге. Спартак је победио после преокрета, голом Немање Ћаласана из пенала у 95. минуту.

Вождовац је имао два гола предности на полувремену у Суботици. Стрелци су били Андрија Луковић у 28. и Лазар Зличић у 42. минуту.

ТРАГЕДИЈА ФУДБАЛЕРА ШТУТГАРТА: Давао ИЗЈАВУ после утакмице, док му је отац УМИРАО на трибинама (ФОТО)

САМО 500 ДИНАРА: Жена бившег играча Ливерпула је права БОМБА, а за сићу нуди своје ВРЕЛЕ фотке (ФОТО)

Домаћин је ипак у другом делу успео да преокрене и победи. Прво су Немања Обрадовић у 62. и Владимир Торбица у 77. минуту донели изједначење Спартаку.

СМЕЈЕ МУ СЕ ЦЕО СВЕТ: Роналдо ШУТИРАО на гол, лопта отишла у АУТ (ВИДЕО)

Арбитар Бојан Николић је у надокнади времена судио пенал за домаћина, који је Ћаласан искористио за важну победу Спартака.

Спартак је на паузу отишао са 12. места са 19 бодова, колико има и Вождовац који је позицију изнад.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.