ПРЕОКРЕТОМ ДО ПРВЕНЦА: Омладинци Србије СРУШИЛИ домаћина за прву ПОБЕДУ у квалификацијама за ЕП! (ФОТО)

17.11.2018. 22:02
omladinci
омладинци / Извор: Фото: ФСС

Изабраници селектора Сакића савладали Северну Ирску головима у другом полувремену.

Омладинска репрезентација Србије (играчи до 19 година) забележила је прву победу у квалификацијама за Европско првенство. Изабраници селектора Ненада Сакића савладали су домаћина турнира Северну Ирску резултатом 3:1, иако су после првог полувремена имали гол заостатка (0:1).

ДОШАО ПО ЈОВИЋА, А ВИДЕО ЊЕГА: Емисар Барселоне снимио ОВОГ репрезентативца Србије! (ФОТО)

МИТРОГОЛ ПРОМАШИО ПЕНАЛ, ПА ПРИЗНАО: Никад више ТО нећу да УРАДИМ! (ФОТО)

РАЈКОВИЋ И ТАДИЋ САГЛАСНИ: Нисмо смели да се опустимо (ВИДЕО)

Северне Ирце је у вођство довео Палмер у 10. минуту, да би са "беле тачке" играч Чукаричког Милутин Видосављевић изједначио у 52.

Потпуни преокрет донео је Димтирије Каменовић голом у 64. да би само пет минута касније прецизан био и још један бисер суперлигаша са Бановог брда, Никола Терзић за коначних 3:1.

Орлићи после два кола имају на конту четири бода, пошто су на премијери ремизирали са Казахстаном (2:2), уз гол разлику 5:3. На табели води Пољска са истим бројем поена, али без примљеног поготка (4:0), док трећи Ирци и четврти Казахстан имају по бод.

У последњем колу, Србија игра за прво место у 9. групи против Пољске. Тај меч на програму је у уторак, 20. новембра, од 14 часова.

Све најновије спортске вести можете да прочитати ОВДЕ.