ПРИЈАТЕЉСКИ "ВЕЧИТИ ДЕРБИ" У ТУРСКОЈ: Партизан добио Звезду после преокрета

Новинарски вечити дерби / Извор: Србија Данас

Дружење колега.

Занимљив "вечити дерби" одигран је у петак у Анталији. Снаге су одмерили Црвена звезда и Партизан, тачније новинари који прате два београдска клуба у турском летовалишту.

АКО ОДЕ МАРИН: Звезда спрема ВРХУНСКУ замену!

ДА ЛИ ГА СЕ ПАРТИЗАН ОЛАКО ОДРЕКАО: Купили га од црно-белих и сада су га продали за дупло више новца (ФОТО)

После утакмице одигране два пута по 15 минута, победу су однели новинари који прате Партизан резултатом 2:1 и то после преокрета у другом полувремену.

Црвено-бели су повели голом Милоша Милићевића са ТВ Арена спорт, да би уследио преокрет у режији Владимира Сукдолака (Мондо) и Зорана Ивковића (Телеграф) у послеђим тренуцима меча.

Утакмица је умало била прекинута јер су из хотела поред којег је смештен терен тражили од гостију да се напусти место одигравања утакмице, због правила да нема дужег задржавања од пола часа. На крају је ипак, после молби дозвољено да се меч приведе крају.

Погледајте и саставе:

Ц. ЗВЕЗДА: Новески (Хот Спорт), Љубеновић (Информер), Радонић (Курир), Терзић (МОНДО), Јовановић (Mozzart спорт), Ћоровић (Вечерње новости), Милићевић (Арена спорт), Зоговић (Ало). Играли су још: Стаменић (Спортски журнал), Винуловић (Телеграф), Кокановић (Српски телеграф). Навијали: Николић (Србија Данас), Ивановић (Блиц), Шајковић (Звезда ТВ).

ПАРТИЗАН: Радосављевић (Еспресо), Блажић (Вечерње новости), И. Радуловић (Арена спорт), Ивковић (Телеграф), Влајић (Спортски журнал), Сукдолак (МОНДО), К. Радуловић (Ало) З. Тодоровић (Партизан Травел), Благић (ТВ Партизан), Панајотовић (ТВ Партизан). Навијали: Јоксић (Mozzart спорт), Дијана Чоловић (ТВ Арена спорт), М. Тодоровић (Фото Партизан) и проф др Вулетић (потпредседник ФК Партизан).