ПРИПРЕМЕ ЦСКА: Голеада у мечу Армејаца против данског клуба

22.01.2018. 14:23
FK CSKA Moskva
ФК ЦСКА Москва / Извор: Профимедиа

Утакмица одиграна у Шпанији.

Московски ЦСКА, ривал Црвене звезде у шеснаестини финала Лиге Европе, ремизирао је 2:2 против Хорсенса, у пријатељском мечу одиграном у Шпанији. Армејци, који су јуче у комбинован саставу одиграли без голова против норвешке Валеренге, данас су са већином првотимаца у тиму одиграли веома занимљив меч против данског прволигаша у ком су виђена чак четири гола.

ПОРУКА КОЈА КИДА СРЦЕ! Јелена се огласила после Ђоковићевог пораза, НАЈЕЖИЋЕТЕ СЕ

ЂОКОВИЋ ПОСЛЕ ПОРАЗА: Ситуација са лактом је озбиљна, не знам колико ћу паузирати (ФОТО)

КАКВИ СУ ТО ЉУДИ: Хрвати се спрдају са селектором Србије, који их је назвао БРАЋОМ!

Тренер ЦСКА Виктор Гончаренко је на терен послао већину првотимаца, чиме је полако наговестио са којим ће саставом. Оба гола за ЦСКА, који је два пута губио, постигао је Витињо. Бразилац је у 12. минуту прецизно извео пенал, а затим у 56. минуту поставио коначних 2:2. Стрелци за Хорсенс били су Микел Квист у 3. и Кјартан Финбогасон у 34. минуту.

РАСТАНАК: Радичевић напустио Звезду (ФОТО)