ПРИПРЕМЕ ЗА ЕП: Нови пораз репрезентације Србије

09.01.2018. 20:56
Rukometna reprezentacija Srbije
Рукометна репрезентација Србије / Извор: МН Press

Утакмица са много голова.

Репрезентација Србије поражена је од Словеније 32:36 (15:15) у првом пријатељском мечу одиграном у Мурској Соботи, у склопу припрема за Европско првенство у Хрватској. Изабраници селектора Јовице Цветковића били су у егалу са трећом репрезентацијом света у уводних 40 минута меча, али су изабраници Веселина Вујовића у последњој трећини меча успели да се одлепе и мирно приведу утакмицу крају.

ДА СРЦЕ СТАНЕ: Презгодна атлетичарка ВРЕЛИМ сликама изазвала ХАОС на интернету (ФОТО)

СВИ БИ ДА ИМ ОНА ПРЕСУДИ! Каролина је БОМБА од СУДИЈЕ, а сликама са плаже је СПРЖИЛА интернет! (ФОТО)

Били су "Орлови" на 21:20 у 38. минуту, када је уследио пад. Словенци су искористили пар одбрана Урбана Лесјака и растрчаног Јанца да сломе отпор Србије... Други меч ових ривала на програму је у среду од 18 часова у Велењу.

СЛОВЕНИЈА - СРБИЈА 36:32 (15:15)
Дворана: У Мурској Соботи. Гледалаца:1300.
СЛОВЕНИЈА: Благотиншек 5, Хенингман 2, Маргуч 5 (2), Јанц 8 (1), Цингесар 3, Цехте, Медвед 2, Зарабец, Безјак 2, Гребенц 2, Жабић 1, Мачковшек 2, Лебан 1, Скок 9 одбрана седмерац, Лесјак 6 одбрана, Сухолезник 2, Млакар 1.
СРБИЈА: Шешум 2, Ђукић, Ненадић 4, Радивојевић 3, Марковић 2, Ђорђић 5, Стојковић, Илић Н 4 (1) Зеленовић 3, Бељански 2, Марсенић 2, Обрадовић, Вујин 3, Јовановић 2, Иванишевић једна одбрана, Цупара 14 одбрана.