"ПРОБАЛИ СМО ДА УБИЈЕМО НАВИЈАЧЕ": Natho ЖЕСТОКО описао ситуацију у клубу!

18.09.2023. 09:16
Bibars Natho
Бибарс Natho / Извор: МН Press

"Није лака ситуација у овој земљи..."

Београдски Партизан је у бурној утакмици у Хумској са играчем мање преокренуо 0:2 против Радника из Сурдулице и славио 3:2, а последња два гола постигао је из спорних пенала, нарочито се ту мисли на други, досуђен након ситуације у 93. минуту, а после дугог прегледања ВАР снимка.

"ВЕРОВАЛИ СМО ДА МОЖЕМО": Дуљај емотиван након новог преокрета!

ТРЕНЕР РАДНИКА ПОСЛЕ ПОРАЗА У 98. МИНУТУ: Сумњиве ситуације, речено ми је да нису били пенали

ДА ЛИ ЈЕ ПАРТИЗАН ОШТЕЋЕН? ВАР указао на ПРЕКРШАЈ, судија показао ЦРВЕНИ КАРТОН и поништио гол

Било како било, Бибарс Natho je још једном показао да је изврстан пеналџија и постигао гол за тријумф.

Слично је урадио и против ИМТ-а у претходном колу Суперлиге Србије кад су црно-бел итакође надокнадили 0:2.

- Последњим утакмицама пробали смо да убијемо своје навијаче. Приредили смо им тешке тренутке. Вратили смо се после 0:2, тада смо почели да играмо - констатовао је Израелац после меча па рекао о свом учинку са беле тачке:

- Увек кажем, само онај ко никада није шутнуо пенал, није га промашио. Не плашим се да шутирам, имам самопоуздања, верују у мене и тренер и саиграчи, тако да није ме био страх од промашаја. Код првог једанаестерца, осетио сам да Салдања има велику жељу да постигне гол, зато сам му препустио. Код другог сам решио да ја шутирам.

Партизан је после годину и по дана испред Црвене звезде на табели. И све то пред вечити дерби који је на програму 27. септембра у Хумској. Natho је још једном истакао да "није лака ситуација у овој земљи" а то би дефинитивно могли да кажу ривали Црвене звезде, али и Партизана.

- Ми морамо да гледамо само себе. Није лака ситуација у овој земљи, али морамо да гледамо свој клуб, да водимо рачуна о себи, како играмо, шта радимо, да будемо све бољи. О вечитом дербију још не размишљамо, него да узмемо три бода у наредном колу.

Екипа Игора Дуљаја следећи меч игра против Железничара у Панчеву 23. септембра.