ПРОКЛЕТИ ХАГ: Вазура ОТКРИО колико је Партизан КОШТАЛА елиминација од Алкмара

Србија Данас/Курир
Miloš Vazura
Милош Вазура / Извор: МН Press

Црно-бели "прокоцкали" два гола вишка у самој завршници.

Милош Вазура, директор Партизана, у разговору за "Курир" рекао је да је клуб из Хумске изгубио пет милиона евра испадањем у групи из Лиге Европе. Црно-бели су у завршници утакмице против АЗ Алкмара испустили два гола вишка са играчем више, па су ремијем од 2:2 изгубили и теоретске шансе за пролаз у нокаут фазу такмичења.

Вазура истиче да је "поносан на тим" без обзира на елиминацију, а клуб намерава да се окрене будућим изазовима.

НИКАД ДИРЕКТНИЈИ: Маљковић ПРЕДВИЂА шта чека освајача АБА лиге!

ВЕЛИКА ТУГА: Преминуо млади фудбалер ОФК Београда (ФОТО)

ОВАЈ ЧОВЕК ЈЕ НЕЗАУСТАВЉИВ: Митровић МЕЉЕ Свонси! Први стрелац Орлова стигао до 15. гола у сезони!

Изгубили смо пет милиона евра јер нас неће бити у пролећној фази Лиге Европе - јасан је Вазура.

- Ипак, далеко од тога да смо незадовољни. Одиграли смо неколико врхунских утакмица, против Малатије, Молдеа, Манчестера, Астане, обе са АЗ, у којима се једна од најбољих холандских екипа уопште није питала.

Подсетимо, Партизан је у Хагу водио са 2:0 од 27. минута, головима Асана и Суме, али је резервиста Друјифи у 88. и 92. минуту анулирао предност црно-белих. Српски представник за две недеље дочекује Астану у последњој рунди Лиге Европе, док Холанђани гостују Манчестер Јунајтеду у утакмицама без резултатског значаја.

Погледајте како изгледа Драгана Рукавина, супруга репрезентативца Србије Антонија

СРБИЈО, РАДУЈ СЕ: Тијана Богдановић је ШАМПИОНКА Европе!

ВИШЕ НЕМА ДИЛЕМЕ: Словенац је Реалов још ЧЕТИРИ године (ФОТО)

БАШ МЕ БРИГА, ГОТОВО ЈЕ СА ТИМ! Јокићу поставили БОЛНО питање, одговор Србина ШОКИРАО је све!

БЕРТОМЕУ ПОРУЧИО: АБА лига није ПРИОРИТЕТ, занимају нас клубови из Немачке, Француске и Енглеске

КАКАВ ПРОПУСТ: АТП Тур се због Федерера прописно ОГРЕШИО о Новака!