ПРВА ПРОВЕРА У СЛОВЕНИЈИ: Партизан ДО ВРХА напунио мрежу Белтинаца, али десила се повреда која је ЗАБРИНУЛА Гробаре

03.07.2019. 19:52
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Без проблема за изабранике Сава Милошевића.

Фудбалери Партизана декласирали су екипу Белтинаца у првом контролном мечу који је одигран у околини Марибора са 6:0 (2:0). На данашњем мечу била је евидентна разлика у квалитету између ривала, а црно-бели су питање победника решили већ у првом делу сусрета, када су голове постигли Ивановић и Динга.

Ипак, у 72. минуту дошло је до повреде Николе Лакчевића који је осетио проблем са препонама, па је реаговао медицински тим Партизана указавши му помоћ. Степен повреде биће накнадно утврђен.

СРБИЈА ДАНАС САЗНАЈЕ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА довела талентованог нападача ПАРТИЗАНА

ВЕЋ СУ ПРОШЛЕ ЧЕТИРИ ГОДИНЕ: На данашњи дан напустио нас је Горан Гогић

СП ЗА МЛАДЕ: Србија рутински прошла Филипинце и отишла у четвртфинале (ФОТО)

Саво Милошевић је меч одлучио да почне са следећих 11 играча:

Поповић - Пешукић, Динга, Вујачић, Šehhović - Смиљанић, Милосављевић - Лутовац, Л. Павловић, Стевановић - Ивановић.

Партизан је повео у 20. минуту сусрета када је Ђорђе Ивановић искористио Павловићево додавање и затресао мрежу Словенаца. Само шест минута касније новајлија на штоперској позицији, Доминик Динга, на асистенцију Милосављевића удвостручио је предност црно-белих.

У другом делу наставила се доминација изабраника Сава Милошевића. Трећи гол дело је Лакчевића, после једног часа игре, да би у 66. минуту повратник Огњен Ожеговић постигао свој први погодак на мечу. Погодио је и Марковић, после додавања Зорана Тошића, седам минута пре краја сусрета, а коначан резултат поставио је Ожеговић својим другим поготком у самој завршници сусрета.

Иначе, ваља напоменути да је утакмица одиграна у изузетно тешким временским условима, јер је од десетог минута кренула права поплава облака због које је прекинут и пренос који су Гробари могли да прате посредством ТВ Партизан.

Погледајте како изгледа Кристина Јањић, изабраница репрезентативца Србије, Александра Митровића