ПРВЕНАЦ У ЛА ЛИГИ: Бабић ГЛАВОМ затресао мрежу Раја Ваљекана

Срђан Бабић / Извор: Профимедиа

Игра одлично.

Бивши фудбалер Црвене звезде Срђан Бабић показује да су се црвено-бели огрешили о њега, јер су га пустили да оду. Сада је успео да постигне и први погодак у ЛА лиги у дресу Алемерије.

ПОДРХТАВА МАРАКАНА: Звезда завршава велики посао

ДРУГАЧИЈЕ НИЈЕ НИ МОГЛО: Кангин пројектил најлепши гол трећег кола Лиге Европе (ВИДЕО)

ИЗБОРИ У ФСС: Познат први кандидат за новог председника

Срђан је у мечу против Рајо Ваљекана постигао гол. Алмерија је у овај меч ушла као аутсајдер, али су славили са 3:1.

Новопечени репрезентативац Србијеје дао гол после досуђеног корнера са десне стране. Највиши у скоку је био Срђан Бабић који је лепим ударцем лопту послао у мрежу. Било је то за 2:0 у 17. минуту. До полувреман су подигли предност на 3:0, а гости су само у 81. минуту смањили резултат.

Најновије вести о ФК Црвена звезда прочитајте ОВДЕ.