ПРВЕНЦИ У ДРЕСУ ПАРТИЗАНА: Белић и Павловић пробили лед против Чукаричког (ВИДЕО)

17.10.2022. 10:34
Andrija Pavlović
Андрија Павловић / Извор: МН Press

Црно-бели савладали Брђане.

Фудбалери Партизана савладали су у 15. колу Mozzart бет Суперлиге екипу Чукаричког са 3:2, а стрелци за црно-беле били су Кристијан Белић, Андрија Павловић и Слободан Урошевић.

ДРЕМАО САМ КАДА СЕ ТО ПОЈАВИЛО: Мбапе шокиран последњом информацијом

Е ТО ЈЕ БОНУС: Енглези ОБЕЋАЛИ милионе Саутгејту ако Енглези тријмфују у Катару (ФОТО)

ИЗБОРИ ЋЕ БИТИ САМО ФОРМАЛНОСТ: Бјековић једини кандидат за председника ФСС

Головића Белића и Павловића били су првенци тих играча у Партизановом дресу. Белић је у 42. минуту донео изједначење Партизану после вођства Чукаричког поготком Доцића четири минута раније.

- Цела екипа је била сјајна током целе утакмие. Имали смо моменте када смо мало padalli у игри, али то је нормално, Чукарички има сјајне играче. Била је сјајна утакмица, честитам и њима. Увек сам веровао да имамо квалитет и да ћемо остварити победу - истакао је Белић. - Знамо како играмо у последње време и то нам се вратило. Сви су звали због гола. И кумови и браћа.

И Андрија Павловић је успео да постиген први гол за Партизан, а његов погодак у 47. минуту донео је црно-белима предност.

- Драго ми много због гола. Било је шанси и ранија, али све се то намести. Било је преко потребно, три бода која нам мног значе. Много смо играли, уморни смо и ушли смо у утакмицу слабије, није било довољно енергије. Можда нам је и требао тај гол да нас мало тргне. Препоносан сам што сам део овог клуба - рекао је Павловић.