ПРВИ ПОРАЗ ЛИВЕРПУЛА: Чекићари срушили Редсе

Сјајан меч.

Фудбалери Вест Хема савладали су Ливерпул 3:2 у 11. колу Суперлиге.

АСТОН ВИЛА СМЕНИЛА МЕНАЏЕРА: Џерард се враћа у Премијер лигу?

ОБИСТИНИЛЕ СЕ СПЕКУЛАЦИЈЕ: Шевченко нови тренер Ђенове

ПРЕБИЋУ ВАС СВЕ НА ТРЕНИНГУ: Играчи Манчестера добили ШОКАНТНЕ претње! Шампион света им гарантује БАТИНЕ

Популарни Чекићари су повели већ у четвртом минуту. Форналс је извео корнер, на првој стативи лопта је прелетела голмана гостију Алисона и завршила у мрежи. Бразилски чувар мреже је тражио фаул због гурања Огбоне. Међутим, ВАР није одреаговао и гол је признат.

У 41. минуту је Трент Александер Арнолд поравнао резултат. Сјајно је извео слободан ударац и погодио горњи леви угао гола Фабијанског.

У других 45 минута се очекивала офанзива Црвених.

Међутим, у 67. минуту нови шок за Ливерпул, Бовен је одрадио највећи део посла, повукао је лопту са средине, издржао је притисак играча Редса и правовремено проиграо Форналса који је погодио за 2:1.

Ту није био крај, у 74. минуту Бовен је извео корнер, а Курт Зума био највиши у скоку за недостижних 3:1.

Дивок Ориги је у 83. минуту смањио на 3:2.

Ливерпул је доживео први пораз у овој сезони и тренутно им првопласирани Челси бежи четири бода.

Погледајте како изгледа Хеорхина Родригез, девојка Кристијана Роналда.