ПУЧЕ ПЕТАРДА: Бајерн декласиран у Франкфурту

09.12.2023. 18:03
FK Bajern Minhen
ФК Бајерн Минхен / Извор: Профимедиа

Брука Бавараца.

Фудбалери Ајнтрахта победили су Франкфурту минхенски Бајерн са убедљивих 5:1, у утакмици 14. кола немачке Бундеслиге.

НИЈЕ БИЛО ЛАКО: Звезда у наставку сломила Лучанце (ВИДЕО)FK Crvena zvezda

НИЈЕ БИЛО ЛАКО: Звезда у наставку сломила Лучанце (ВИДЕО)

ЦРНОГОРЦИ ТРАЖЕ СЕЛЕКТОРА: На радару два бивша тренера Партизана и Гроф БожовићFudbalska reprezentacija Crne Gore

ЦРНОГОРЦИ ТРАЖЕ СЕЛЕКТОРА: На радару два бивша тренера Партизана и Гроф Божовић

"ОДМАРАЛИ СМО ИГРАЧЕ ЗА ПАРТИЗАН" Ђорђевић оптимистичан пред долазак црно-белихSlavoljub Đorđević

"ОДМАРАЛИ СМО ИГРАЧЕ ЗА ПАРТИЗАН" Ђорђевић оптимистичан пред долазак црно-белих

Ајнтрахт је питање победника на овом мечу практично решио после првог полувремена пошто су мрежу Бајерна редом погађали Омар Мармуш у 12, Ерик Ебимбе у 31. и Хуго Ларсон у 36. минуту.

Бајерн је у финишу првог полувремена, у 44. минуту, смањио на 3:1 поготком Џошуе Кимиха, али је домаћи тим убедљиву победу потврдио у наставку преко Ебимбеа у 50. и Ансгара Кнауфа у 60. минуту.

Фудбалери Унион Берлина су на свом терену славили против Борусије Менхенгладбах са 3:1. Стрелци за Унион Берлин били су Кевин Фоланд у 24. минуту са пенала, Бенедикт Холербах у 50. и Микел Кауфман у 75. минуту, док је једини гол за Менхенгладбах постигао Аласан Плеа у 77. минуту.

Фудбалери Фрајбурга су на домаћем терену победили Фрајбург са 1:0, а победнички гол постигао је Михаел Грегорич у 74. минуту.

У преостала два меча одиграна у термину од 15.30, Вердер је у Бремену славио против Аугсбурга са 2:0, док је Хајденхајм победио Дармштат са 3:2.