РАЧИЋЕВ САЛТО МОРТАЛЕ ПРОТИВ БАРСЕ: Тежак пад, а онда ШОУ - голман КЛЕКНУО и СКИНУО пенал Месију (ВИДЕО)

19.12.2020. 17:55 21:21
Uroš Račić i Lionel Mesi
Урош Рачић и Лионел Меси / Извор: Фото: Профимедиа - Twitter/@MorcegoChe

Пех...

Валенсија је већ дуго једна од најтежих препрека за Барселону. Увек ова два тима играју отворен фудбал, а тако је било и данас у оквиру 14. кола шпанског првенства које се играло на стадиону Камп Ноу. На крају реми - 2:2.

ШАРАПОВА СЕ УДАЈЕ: Сашу је ОСТАВИЛА пред олтаром, а сада је рекла "ДА" Александру

БОМБА ЈЕ ЕКСПЛОДИРАЛА: Црвена звезда довела фудбалера Интера - позната и плата! (ВИДЕО)

МОЖЕ ЛИ СТЕФАНИ ДА ЗАСЕНИ БЕОГРАЂАНКЕ? Презгодна Американка ужива са ВЕДЕТОМ Црвене звезде

Дерби јесени у Бундеслиги вечерас у 18.30! Првопласирани Леверкузен чека „вечитог шампиона“ и актуелног првака Европе Бајерн! Биче то меч за памћење. Квота на Леверкузен је 3,60, на Бајерн 2,00, а на опкладу GG3 1,57. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Леверкузен – Бајерн.

Српски везиста и бивши играч Црвене звезде, Урош Рачић, усталио се у екипу са Местаље.

Све је почело након убедљивог тријумфа од 4:1 над Реал Мадридом у 9. колу Ла лиге, а од тада је стандардан у средини "Слепих мишева".

Он је и данас у стартној постави, а у првом полувремену меча у Барселони десио му се пех.

Пожртвован је био Рачић у 32. минуту када је после продора по десној страни Барселониног шеснаестерца, успео да избори корнер.

Међутим, није успео да се заустави те је завршио са друге стране реклама.

Узбудљиво је било на Камп Ноу до самог краја првог полувремена. У трећем минуту надокнаде игре у првом делу, пенал је извео Лионел Меси, али му је Хауме Доменек одбранио ударац. Све је урадио да би деконцентрисао Месија, чак је и клекнуо на траву пре него што је он шутирао, а иако је успео да "скине" ударац, убрзо је стигла казна.

Међутим, лопта је поново дошла до Аргентинца који је на крају ипак затресао мрежу за коначних 1:1 пре одлазак над одмор.

Фудбалер Барселоне изједначио је тако светски рекорд легендарног Бразилца Пелеа по броју голова за исти клуб.

Аргентинац је погодио 643. пут за Барсу, Пеле је толико сакупио у дресу Сантоса, а наравно да је питање времена када ће се чудесни Меси осамити на овој листи.

Узбудљиво је било и у другом полувремену. Овога пута је прва до гола дошла Барселона и то у 52. минуту када је прецизан био Роналд Араухо. Леп волеј постигао је Шпанац.

Валенсија се није предавала и изједначила је у 69. минуту преко Максимилијана Гомеза за коначних 2:2.