РЕЗУЛТАТСКИ РУСВАЈ У НИШУ: Шест голова и велики преокрет у другом полувремену

24.07.2021. 21:01
Srđan Kočić
Срђан Кочић / Извор: МН Press

Више него узбудљиво.

Фудбалери Радничког из Ниша после преокрета и одличне игре у другом полувремену победили су Напредак на "Чаиру" у другом колу Суперлиге Србије резултатом 4:2.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Зенит и Спарта по 1,40, Клуж 1,58

ЖЕЛЕ ГА У ТУРСКОЈ: Фалко напушта Црвену звезду

УЕФА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Одређен судија за меч Звезде и Каирата

Домаћи тим други је на табели са четири бода, док су Крушевљани после убедљивог старта и тријумфа против Колубаре (3:0) остали на три освојена бода.

Напредак је повео већ у другом минуту, али је Раднички брзо изједначио поготком Стефана Митровића.

Екипа тренера Милана Ђуричића, који је један део прошле сезоне провео у Радничком, у 32. минуту поново је водила голом Саше Марјановића из једанаестерца и са предношћу гостију отишло се на одмор.

Међутим, Нишлије су од 57. до 76. минута три пута матирале голмана Николу Васиљевића. Изједначње тиму са Чаира донео је Никола Вујадиновић, а три бода Радничком обезбедили су Миљан Шкрбић и Филип Касалица.

Раднички у следећем колу гостује Раднику у Сурдулици, а Напредак дочекује крагујевачки Раднички.