ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ НИШЛИЈА: Нула у Суботици

26.08.2022. 21:57
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Свега је било под Чаиром.

Фудбалери Радничког из Ниша дошли су до тријумфа над Напретком (3:2), док су Спартак и ТСЦ одиграли без голова у оквиру осмог кола Mozzartbet Суперлиге Србије.

САСТАВИ ТИКЕТ ЗА ЧИСТУ ПЕТИЦУ: Топ лиге и 1.000 РСД БОНУСА - идеална комбинација за милионски добитак!

МОЖЕ ЛИ ИКО ДА ЗАУСТАВИ НОВИ ПАЗАР? Пета у низу за плаво-беле и прво место, ГАТ наставља да тоне

НЕ МОЖЕ ВИШЕ У БОРЦУ: Лалатовић поднео оставку после још једног кикса - "Све нас треба отерати, не заслужујемо ни храну, ни плату"

Није добро почело по Нишлије пошто је већ у трећем минуту црвени картон зарадио Јамкам. Камерунац је као последњи играч одбране фаулирао Матића и главни арбитар није имао дилему. Бројчану предност гости су искористили екпсресно. Крстић је погодио у петом, затим и Бастајић минут касније за суверених 2:0 и све је у том тренутку изгледало да ће бодови у Крушевац.

Ипак, у 12. минуту, стрелац другог гола Бастајић је због ударања противника лактом зарадио директно искључење.

Марјановић је у 28. минуту смањио резултат, а у другом полувремену тотални преокрет домаћих.

У 55. минуту поново Марјановић тресе мрежу гостију за поравнање. Трећи гол у мрежи Крушевљана је виђен у 81. минуту, када се Штулић уписао у листу стрелаца и донео тријумф свом тиму.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како Сејдуба Сума дрибла Харија Мегвајера