МЛАЂОВИЋ "НАМЕСТИО" ГОЛ КАТАИЈУ: Звезда поново стекла предност против Радничког (ВИДЕО)

02.04.2022. 17:30
gol
гол / Извор: Фото: Арена ТВ printscreen/MN Press

Нису издржали дуго домаћи у другом полувремену.

ФК Црвена звезда у 29. колу Суперлиге Србије игра у Нишу против екипе Радничког.

(САСТАВИ) ТЕШКА АРТИЉЕРИЈА: Станковић са најјачим снагама напада Чаир

РОДИЋ МАЕСТРАЛНО ЦЕНТРИРАО, КАТАИ ПОГОДИО: Звезда повела у Нишу (ВИДЕО)

СВИ ШОКИРАНИ - ЗАШТО НИЈЕ ОФСАЈД? Звезда примила гол, Митровић БИО НАЈБЛИЖИ Борјану, а судија - ПРИЗНАО ГОЛ (ВИДЕО)

Црвено-бели су повели у 25. минуту поготком Александра Катаија. Милан Родић је једва успео да стигне Кангину лопту пре него што напусти терен, а онда је идеално центрирао и Катаију није било тешко да се само поклони пред голом и спроведе лопту у мрежу (ОВДЕ).

Свега девет минута касније Раднички је изједначио голом Стефана Митровића. Погодак је изазвао доста буре са Звездине клупе, јер у тренутку када је упућена лопта Митровићу, он је био у офсајду. Ипак, Страхиња Ераковић је показао намеру да иде на лопту, закачио је у лету и променио јој правац, тако да су из ВАР собе јавили да је погодак регуларан (ОВДЕ).

Катаи је у 48. минуту донео предност Звезди поново, Млађовић је јако лоше интервенисао и фактички "наместио" лопту за Звездино крило. Александру Катаију није било тешко да је спроведе у мрежу и донесе 2:1.

Подсетимо, Раднички има играча мање од завршнице првог дела меча.