ЗВЕЗДА ИМА ИМПЕРАТИВ ПОБЕДЕ: Ево са којим снагама започиње меч у Крагујевцу

08.10.2023. 14:05
FK Crvena zvezda sastav
ФК Црвена звезда састав / Извор: МН Press

Меч почиње у 15 часова

После ремија са Јанг бојсом у Лиги шампиона, Црвена звезда је гостује у Крагујевцу од 15 часова. Домаћин је Раднички 1923, осокољен победом над Железничаром у Панчеву.

СТРАНЦИ НАПУСТИЛИ МАКАБИ: Неизвесно како ће играти у Европи! Одложени мечеви у шампионату Израела

РУНИ СЕ ВРАЋА У ЕНГЛЕСКУ: Жеља је навијача славног клуба!

СПАС ТРАЖИ У СРБИЈИ: Најбољи фудбалер Динама дошао у Београд, јер нема других опција

Претходни дуел Радничког и Црвене звезде у Крагујевцу завршен је ремијем (1:1), али то је био меч без важности за оба тима. Гости су повели мајсторијом Иванића у 84. минуту, изједначио је Лука Зорић свега два минута касније.

Тренери су се одлучили за следеће саставе:

РАДНИЧКИ 1923: Лековић, Поповић, Пецељ, Зорић, Радовановић - Глушчевић, Митровић, Ристић, Чоловић, Чинеду, Сали.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Глазер, Драговић, Ђига, Мијаиловић, Букари, Хванг, Канга, Иванић, Лучић, Олајинка, Ендиаје.

Звезда има императив победе пошто има чак седам бодова мање од Партизан, па би нови кикс значио велики заостатак у односу на највећег ривала.