РАДНИК КОНАЧНО СЛАВИО: Звездино ДЕТЕ решило меч у Сурдулици

10.02.2023. 18:17
Slavoljub Đorđević
Славољуб Ђорђевић / Извор: МН Press

Меч 21. кола.

Фудбалери Радника из Сурдулице су у првој утакмици 21. кола Суперлиге на свом терену савладали екипу Младости из Лучана резултатом 1:0, што им је тек други тријумф ове сезоне.

ПЕТРИЋ О ИЗБОРИМА У ФСС-У: Не видим сврху да неко лобира за Видића

ЗАКАЗАНА ЈЕ СКУПШТИНА ФСС: Познато кад фудбалска Србија добија новог председника

ПЕТРИЋ ПОТВРДИО: Траоре отишао у Турску

Гол одлуке у данашњем мечу постигнут је у самом финишу меча.

Стефан Максимовић је у 89. минуту играо руком у казненом простору Радника, за судију није било дилеме и показао је на белу тачку. Сигуран егзекутор био је млади крилни нападач Андрија Радуловић, Звездино дете, који је послао лопту по средини гола и савладао голмана Самчовића.

Можда је ово гледао и Милош Милојевић и сада размишља о томе да ли требао да се одрекне младог Которанина, који ће 30. јуна да се врати у редове шампиона Србије

Ово је био други пенал за Радник на овој утакмици, први није искористио Милан Макарић у финишу првог полувремена.