03.03.2024. 15:26
FK Radnik Surdulica
ФК Радник Сурдулица / Извор: МН Press

Тек друга победа у сезони...

Фудбалери Радника остварили су тек другу победу од старта сезоне. У 23. колу Суперлиге Србије побеидли су као гости екипу Радничког из Ниша, 0:3 (0:0).

ПОТВРЂЕНО: Црвено-бели суспендовали капитена! Не може ни да тренира са екипомAleksandar Dragović, Filip MalbaÅ¡ić

ПОТВРЂЕНО: Црвено-бели суспендовали капитена! Не може ни да тренира са екипом

ЛУИС И ЕДВАРД СТИГЛИ У РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ: Ту је и унук Звездине легендеLuis Zečević Džon, Edvard Ibrović Flečer

ЛУИС И ЕДВАРД СТИГЛИ У РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ: Ту је и унук Звездине легенде

ДИВЉАШТВО: Хрват претио да ће "пререзати гркљан" ИталијануIvan Jurić momenat kada je dobio crveni karton

ДИВЉАШТВО: Хрват претио да ће "пререзати гркљан" Италијану

Тако су прекинули дугу серију пораза, док је Раднички непријатно изненадио своје навијаче после две узастопне победе.

У првом полувремену није било голова, да би гости из Сурдулице заиграли знатно боље и ефикасније у наставку сусрета.

И веома брзо су преко Борка Дуроњића стигли до вођства.

Он је мрежу Нишлија затресао прво у 56, а потом и у 62. минуту.

Брза акција Радника у 72. минуту по левој страни, резултирала је и трећим голом за госте.

Кадијевић је послао лопту пред гол, на правом месту био је Харис Хајдаревић ком није било тешко да са седам-осам метара затресе мрежу домаћина за 0:3.

У наредном колу Раднички 9. марта гостује у Панчеву екипи Железничара, док дан раније Радник дочекује екипу Радничког из Крагујевца.