РАДОЊИЋ УСРЕЋИО БЕРЛИНЦЕ: Херта заслугом Србина све ближа опстанку (ВИДЕО)

12.05.2021. 20:46
Nemanja Radonjić
Немања Радоњић / Извор: Реутерс

До краја још дв жа кола.

Фудбалери Херте победили су данас Шалке у гостима са 2:1, у заосталој утакмици 31. кола Бундеслиге и сада су близу опстанка у елитном рангу.

Топ европски фудбал усред среде – Преузми 1.500 РСД за тикет без услова

ШАМПИОН ОЗБИЉНО ЗАГРИЗАО: Црвено-бели желе фудбалера Партизана

САНИЧАНИНА ЖЕЛЕ ЗВЕЗДА И ПАРТИЗАН: Коначно је СТИГЛА и званична понуда - МИЛИОНСКА

Берлинци су победили после преокрета, пошто је Шалке водио у Гелзенкирхену од шестог минута голом Амина Харита. Изједначио је Дедрик Бојата у 19, а победу Херти у 74. минуту донео је Џесик Нганкам, на асистенцију српског фудбалера Немање Радоњића.

Херта има три бода више од Билефелда и плеј-аута за испадање, а чак пет бодова више од Келна који је у зони испадања. До краја је остало још два кола.

Лондонски дерби између Челсија и Арсенала који се игра вечерас од 21.15 нема велику резултатску важност јер је домаћин практично обезбедио минимум четврто место, док су Тобждије испале из скоро свих комбинација за Европу. Квота на кеца је 1,75, двојка је 5,10, док је квота на GG3 2,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси - Арсенал.

Погледајте како изглед Џоли, супруга MMA борца Дастина Поријеа.