РАЈКОВИЋ ЈУНАК ПОБЕДЕ: Српски голман одбранио ПЕНАЛ и погурао Ремс ка тријумфу (ВИДЕО)

07.03.2020. 22:42
Predrag Rajković
Предраг Рајковић / Извор: Профимедиа

У сјајној је форми.

Фудбалери Ремса савладали су екипу Ремса на свом терену резултатом 1:0 у 28. колу француске Лиге 1, а јунак победе најпријатнијег изненађења тамошњег шампионата је репрезентативац Србије Предраг Рајковић који је одбранио пенал.

СРБИН ДОМИНИРА: Тадић се прво залетео да БИЈЕ саиграча, па ДВА пута затресао мрежу (ВИДЕО)

ЖЕСТОКА ТУЧА НА АУТО-ПУТУ: Сукоб Гробара или замка Делија

ХАОС У БУДВИ: Гробари се СУКОБИЛИ са полицијом, ево како се све ЗАВРШИЛО (ФОТО)

Играо се 29. минут када је главни арбитар меча Карим Абед досудио пенал за Брест, али је покушај Александреа Мендија прочитао Рајковић и сјајно му одбранио шут. Осам минута касније, једини гол на мечу постигао је Ел Билал Туре, али је домаћем тиму било тешко да сачува предност у последњих 25 минута јер је Конан Енкломан добио други жути картон средином другог полувремена.

Одбрањен пенал Рајковића, као и гол Туреа, односно црвени картон Енкломана погледајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Ракел Јакоб, девојка голмана Жозеа Саа.

ОБРТ: Фудбалери Србије играће пред пуним трибинама у Ослу, нема страха од коронавируса

КАКО ЋЕ ОВО УТИЦАТИ НА ДРУГЕ: АБА лига донела важну одлуку у вези меча Цедевита Олимпије и Будућности (ФОТО)

ЛАЛАТОВИЋ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: ОВО никако не смемо; а онда је поменуо Спартак и Чукарички!