РАСПАД СИСТЕМА! Манчестер ШОКИРАН у Саутемптону, Партизан МОЖЕ са ВЕЛИКАНОМ (ВИДЕО)

31.08.2019. 15:24
Igrači Mančester Junajteda
Играчи Манчестер Јунајтеда / Извор: Профимедиа

Било је баш узбудљиво.

Фудбалери Манчестер Јунајтеда нису успели да тријумфују у четвртом колу Премијер лиге, пошто су ремизирали на гостовању у Саутемптону (1:1). Домаћи су успели да избегну пораз голом Вестергарда у 58. минуту, док је Јунајтеду предност донео Џејмс, после само десет минута игре у првом делу меча.

Домаћи су играли последњих 20-ак минута са играчем мање, пошто је Дансо зарадио други жути картон.

БИЛО ЈЕ ДОБРО: Сале ЗАДОВОЉАН игром против Анголе, а онда је причао о Бјелици

ЈОВИЋ: 40 и нешто разлике, мало је ПРЕВИШЕ

ПРОПАЛО: Лацио ИПАК НЕЋЕ Павловића (ФОТО)

Гол Џејмса којим је Јунајтед повео можете погледати у видеу.

Клуб са Олд Трафорда је имао више од игре током већег дела сусрета. Солскјерови изабраници доминирали су у поседу лопте и ударцима на гол, али то нису успели да материјализују

Немања Матић, српски репрезентативац, ушао је у игру у 68. минуту, пошто је заменио Хуана Мату.

Јунајтед је сезону почео убедљивим тријумфом над Челсијем (4:0), али су од тада у серији од три утакмице без победе. Најпре су ремизирали у Вулверхемптону (1:1), да би у трећем колу изгубили на "Театру снова" од Кристал Паласа, Луке Миливојевића са 1:2.

Остали мечеви енглеског шампионата на програму су поподне и у недељу, а како тренутно изгледа табела можете видети у наставку.

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Нина Сеничар, бивша девојка Марка Боријела