РЕАЛ КИКСНУО БЕЗ ЈОВИЋА: Нема ни Србина, ни Бенземе, а џокер одмах ИСКОРИСТИО ШАНСУ! Недовољно (ВИДЕО)

21.11.2020. 18:34
Jović, Real
Јовић, Реал / Извор: Фото: Sporttube printscreen/MN Press

Није успела Зиданова екипа да дође до три бода.

Виљареал и Реал Мадрид одиграли су нерешено у мечу 10. кола шпанске ЛаЛиге – 1:1 (0:1).

КАДАР – НЕВЕРА! Погледај званично најјаче добитне тикете и преузми 1000 РСД БОНУСА НА ПОКЛОН

ПОБЕДА, АЛИ МНОГО РАЗЛОГА ЗА БРИГУ: Од "Парног ваљка" нема ни "П", Холендер од трагичара до јунака

ТРИ БОДА ОСТАЈУ У ХУМСКОЈ АЛИ... Партизан није стварао шансе какве се од њега траже

Карим Бензема и Лука Јовић нису били у конкуренцији за овај меч, па је у нападу морао да игра Маријано Дијаз. Одмах је оправдао поверење Зидана.

Неће бити вечерас (21.00) Луиса Суареза у шпицу Атлетика, а Уругвајац би имао силан мотив да се освети Каталонцима за не баш фер однос. У сваком случају, домаћин има четити победе у низу, а Барса посрће од старта сезоне. Биће узбудљиво: квота на кеца је 2,75, на икс 3,30, а на двојку 2,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Атлетико - Барселона.

Водећи гол постигао је већ у другом минуту, асистирао му је Карвахал. Гол Дијаса био је уједно и једини ударац у оквир гола у првом полувремену.

Једини ударац у оквир у другом полувремену био је шут Морена, који је у 76. минуту донео изједначење из пенала, а пенал је направио Куртоа.