16.03.2024. 19:46
FK Real Madrid
ФК Реал Мадрид / Извор: Реутерс

Дуел 29. кола.

Фудбалери Реала из Мадриду савладали су у гостима Осасуну резултатом 4:2, у оквиру 29. кола Ла Лиге.

Дотакао се теме "Катаи": Владан Милојевић искрено о Звездином нападачуAleksandar Katai

Дотакао се теме "Катаи": Владан Милојевић искрено о Звездином нападачу

ЈОШ САМО ДВА ГОЛА: Александар Катаи близу достизања Рајка МитићаAleksandar Katai

ЈОШ САМО ДВА ГОЛА: Александар Катаи близу достизања Рајка Митића

ШТА ЋЕ НАМ РАТКА СВИЛАРА СИН, ТУ ЈЕ ДЕКИЈЕВ: Филип ОДБРАНИО пенал и донео победу Сампдорији (ВИДЕО)Filip i Dejan Stanković

Мадриђани су повели после само четири минута игре, када се у стрелце уписао Бразилац Винисијус Жуниор. Домаћи састав се брзо консолидовао, па је после само три минута стигао до изједначења поготком Анта Будимира.

Данијел Кавахал је погодио на асистенцију Федерика Валвердеа у 18. минуту и до краја полувремена остала је та предност Мадриђана.

Валверде је у наставку убележио још две аистенције. Прво је омогућио да гол постигне Брахим Диаз у 61, а затим и Винисијус три минута касније. Тада је било јасно да ће славити, а пораз је ублажио на почетку зауставног времена Икер Муњоз.