РЕАЛ ПРЕОКРЕТОМ ДО ПОБЕДЕ: Јовић без гола, али са ВЕЛИКИМ ЗАСЛУГАМА за тријумф (ВИДЕО)

26.09.2020. 23:05
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Да ли је ово назнака да долази боље време за Србина?

Фудбалери Реал Мадрида победили су у гостима Бетис 3:2 (1:2) у утакмици 3. кола шпанске ЛаЛиге.

УРОШ ЂУРЂЕВИЋ КАО НЕКАД! Овакав пројектил се ретко виђа - постигао ГОЛЧИНУ КОЛА У ШПАНИЈИ (ВИДЕО)

КОМБИНАЦИЈА О КОЈОЈ СЕ ПРИЧА: Станковић објаснио шта се догодило у 70. минуту: "ИМАО САМ ОСЕЋАЈ" (ВИДЕО)

КАТАИ ДОБИО СИНА: Откривено ЗАШТО је то урадио! А онда Панков за 4:0 - видите гол и БАКЉАДУ делија

У мечу на стадиону "Бенито Виљамарин", у коме је Лука Јовић почео, а играо све до 72. минута, виђен је фантастичан фудбал са доприносом Србина.

Јовић, иако је у првом полувремену био "невидљив", у наставку је окренуо ситуацију када је због фаула над њим искључен Емерсон.