РЕГИОНАЛНА ЛИГА: Прштало у Вечитом дербију! Имали су 4 гола предности, али...

20.09.2019. 21:34 22:00
Večiti derbi vaterpolo
Вечити дерби ватерполо / Извор: СД/илустрација

Неизвесно до самог краја.

Већ на старту нове сезоне у Регионалној лиги, снаге су одмерили вечити ривали Партизан и Црвена звезда. После много узбуђења на Бањици и преокрета, није било победника 10:10 (по четвртинама 3:4, 3:0, 2:1, 2:5).

КАКО ЋЕ ГА НЕКО ПОЛОМИТИ: Американац КОКЕТИРАО са женом Хрвата, а онда расистички ПРОЗВАО Руса!

СРПСКЕ МЕДАЉЕ УБЕДЉИВО НАЈВРЕДНИЈЕ У РЕГИОНУ: Злато у Токију вреди 55. 000 евра

МОГУ ДА ИГРАЈУ САМО ЧЕТВОРИЦА: Гобељић ОТКРИО који странци треба да заиграју у 161. Вечитом дербију!

Звезда је боље отворила меч и брзо стекла вођство од 2:4, да би домаћин серијом од 4:0 преокренуо резултат у своју корист и на полувреме отишао са два гола предности (6:4).

Како су завршили први део, тако су наставили и у другом, па је головима Александра Радуловића и Алексе Нешића Партизан у наставку стигао до шестог узастопног гола и рекордне предности од 8:4. У том интервалу, црвено-бели нису упутили ниједан шут ка голману Мишовићу. Сјајан низ црно-белих прекинуо је Никола Рађен и после 16 сушних минута постигао гол за Звезду, смањивши на 8:5

Vaterpolo
Ватерполо / Извор: МН Press

У последњој четвртини, Звезда се пробудила и захваљујући двоструком узастопном стрелцу Марку Радовићу и преко Марка Јанковића смањила на 9:8, вративши се у потпуности у меч.

Радановић се потрудио да црвено-бели не стигну до изједначења, доневши поново "плус два" домаћину (10:8), док је Јанковић голом са петерца држао госте у игри. Само два минута пре краја меча, исти играч донео је егал, после дуго времена (10:10). Испоставило се да је то био и коначан резултат, обзиром да обе екипе нису затресле мрежу до краја.

Најефикаснији у Партизану били су Радановић и Радоњић са по три гола, два је постигао Радуловић, а по један Нешић и Смиљевић.

Епитет најбољег стрелца меча однео је четвороструки стрелац звездаш Марко Радовић, док је Јанковић постигао два гола. По једном прецизни су били: Аџић, Рађен, Шулц и Танкосић.

ДЕФИНИТИВНО БЕЗ ИВАНЕ: Боје Србије у Дохи браниће троје атлетичара

ПРЕД ДУЕЛ СА ЧЕСИМА: Ковач УПОЗОРАВА!

НИЈЕ ШТИМАЛО У КИНИ: На овај начин Милутинов покушава да заборави све (ФОТО)

ПАРТИЗАН - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 10:10 (3:4, 3:0, 2:1, 2:5)

БАЗЕН: Бањица.

СУДИЈЕ: Војин Путниковић, Вук Миловић.

ПАРТИЗАН: Булајић, Јакшић, Барач, Нешић 1, Радуловић 2, Андрин, Радановић 3, Митровић, Вићковић, Смиљевић 1, Радоњић 3, Гбадамаси, Влаховић, Тимотијевић. Тренер: Стефан Ћирић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Мишовић, Танкосић 1, Касум, Глигоријевић, Васин, Илић, Аџић 1, Јанковић 2, Рађен 1, Шулц 1, Гусаров, Радовић 4, Иванов, Мартиновић. Тренер: Игор Милановић.

Погледајте како изгледа Полина Грецки, ћерка славног хокејаша Вејна Грецког.