РЕМИ БЕЗ ПОСЛЕДИЦА: Србија и Хрватска одиграле меч без победника!

11.03.2020. 19:26 19:26
mbn
мбн / Извор: МН Press

Одлична провера.

У сусрету кадетских репрезентација (У17) Србије и Хрватске на крову тржног центра на Вождовцу, у оквиру припрема за завршни круг квалификација за одлазак на Европско првенство, није било победника 2:2 (1:0).

КОРОНАВИРУС ОДЛАЖЕ БАРАЖ У ОСЛУ? Огласили се Норвежани, ОВО су њихове ТВРДЊЕ!

КОРОНАВИРУС ВЛАДА ХРВАТСКОМ: Фудбал ће се играти без навијача! Да ли је Србија следећа?

КОРОНА НЕМА МИЛОСТИ: Одложен конгрес ФИФА

Србија је прва дошла до вођства преко Стоисављевића у 29. минуту а права је штета што до краја полувремена наша репрезентација није крунисала фантастичну игру са још једним поготком. У наставку преокрет Хрвата преко Канижаја у 51. и Шимића у 56. минуту, али је у надокнади времена тачније у 91. минуту резервиста Бачанин поставио коначан и реалан резултат утакмице.

Подсетимо, првенство Европе почиње 21. маја и траје до 6. јуна у Естонији.

СРБИЈА: Гочманац (од 46. Ћопић), Миодраговић, Милетић (од 46. Бачанин), Деспотовски (од 57. Јеленковић), Цветићанин (од 57. Мићић), Станковић, Стоисављевић (од 57. Хрстић), Ајдар, Суботић, Миладиновић (од 57. Гргић), Луковић.

ХРВАТСКА: Задро (од 71. Фриган), Пеливан (од 46. Лазар), Станко, Томљеновић (од 46. Катанић), Браун (од 71. Ћурић), Дувњак, Канижај (од 71. Рукавина), Ромац (од 78. Бркљача), Ивановић (од 46. Шимић), Шаранић (од 78. Јаковљевић), Билић (од 55. Розић).

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Лага Жуниора.

ВЕЛИКА ШАНСА ЗА НОВАКА: Надал спреман да одустане од борбе за АТП ТРОН

ЋЕРКА ЗАБРИНУТА: Синиша Михајловић у кућном КАРАНТИНУ (ФОТО)

КАКАВ СУНОВРАТ КАРИЈЕРЕ: Био је шампион Енглеске а сада ниже СКАНДАЛЕ!