РЕМИ НА ПОЧЕТКУ ПРИПРЕМА: Партизан у завршници прокоцкао предност

15.01.2023. 14:50
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Оба гола са беле тачке.

Фудбалери Партизана ремизирали су против румунске Универзитатее (1:1), у оквиру прве контролне утакмице на припремама у Турској.

ПАРТИЗАН ДОВОДИ СТРАШНО ПОЈАЧАЊЕ: Репрезентативац Србије долази у Хумску (ФОТО)

ОТИШАО ИЗ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: За њега нема места у тиму (ФОТО)

Црно-бели су повели у 11. минуту поготком Андрије Павловића, који је био прецизан са беле tačke. Prethodno је Баждар пресекао лош пас дефанзиваца противника, те га је голман румунског тима оборио, а судија је показао на белу тачку.

Имали су до краја полувремена црно-бели још неколико прилика, додуше ни Крајова није била безидејна, али промене резултата није било.

У других 45 минута још узбуђења. Агресивније је почео Парни Ваљак, али је и искусни чувар Партизанове мреже Милан Лукач имао прилику да се докаже у неколико наврата.

Румунски тим је до изједначења стигао у 77. минуту, такође са беле тачке. За 1:1 погодио је капитен румунског тима, Иван, након што је Рогуљић оборен у казненом простору Партизана.

Подсећамо, била је ово прва утакмица црно-белих на припремама у Турској.

Погледајте како изгледа Андреа Сахара, изабраница боксера Кубрата Пулева.