РЕМИ ОРЛИЋА У КВАЛИФИКАЦИЈАМА ЗА ЕП: Србија против Украјине дошла до бода са играчем мање (ФОТО)

20.03.2019. 13:49
Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije
Омладинска фудбалска репрезентација Србије / Извор: Фото: ФСС

Још два меча ће одиграти у борби за континентални шампионат.

Омладинска репрезентација Србије је у последњој рунди квалификација за Европско првенство стартовала ремијем са Украјином. Изабраници Ненада Сакића су са вршњацима из Украјине одиграли 2:2, што је добар резултат с обзиром на то да су имали заостатак од два гола.

Ако сте се кладили на Орлове, ово је ОДГОВОР који ће вам донети МИЛИОНЕ

ИЗАБРАНА НАЈБОЉА ПЕТОРКА АБА ЛИГЕ: Вечити имају највише играча (ФОТО)

Украјина је повела у 23. минуту голом Гиоргија Цитаишвилија, а 13 минута касније је Данило Сикан удвостручио предност своје репрезентације. Ипак, у последњем минуту првог полувремена је нападач Фиорентине Душан Влаховић успео да затресе мрежу ривала.

Орлићи су у другом делу покушавали да дођу до гола, али је тај посао био знатно отежан од 74. минута када је други жути картон добио Кристијан Белић. Међутим, само три минута касније је Душан Влаховић био прецизан са беле тачке и донео је важан бод нашпј селекцији.

Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: МН Press

Србија је наступила у следећем саставу: Гордић - Шеховић, Јеличић, Павловић, Каменовић - Гаврић (од 46. Белић), Звеканов, Нешковић (од 88. Јаковљевић) - Ступаревић (од 76. Тедић), Влаховић, Босић (од 72. Видосављевић).

Орлићи у суботу играју против Белгије, док ће им три дана касније ривал бити Италија.

Погледајте како изгледа америчка атлетичарка Лоло Џонс.