РЕМИ У КРУШЕВЦУ: Џугурдић у судијској надокнади донео бод Напретку

26.02.2022. 17:09
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

ТСЦ остао без три бода.

Фудбалери Напретка и ТСЦ из Бачке Тополе одиграли су нерешено 2:2 (1:0) у 24. колу Суперлиге Србије у утакмици одиграној у Крушевцу. Полсе овог дуела директних конкурената на табели, Напред је остао пети са 32 бода, док је ТСЦ шести са два бода мање.

Двојке на Андерлехт и Спортинг су највеће на свету

СРБИН ЕНГЛЕЗИМА ПРИЧАО О НАТО БОМБАРДОВАЊУ: Када као дете видите то, тражите помоћ од мајке, а она...

ВЛАХОВИЋА НИСУ УСПЕЛИ ДА ДОВЕДУ: Арсенал нападача пронашао у Шпанији (ФОТО)

После мирне игре у првих 20 минута, Напредак је повео голом Саше Марјановића у 23. минуту, али су Крушевљани остали до полувремена са играчем мање пошто је у 40. минуту Стефан Јовановић добио други жути картон.

Гости су бројчану предност искористили у другом полувремену пошто је у 52. минуту изједначио Михајло Бањац, да би у 15 минута касније предност гостима донеоНемања Петровић Чинило се да ће ТСЦ освојити сва три бода, али је Милош Џугурдић у судијској надокнади донео бод Напретку.