06.08.2022. 23:05
Nikola Štulić
Никола Штулић / Извор: МН Press

Младост и Раднички из Ниша и даље без победе у новој сезони.

Младост је у Лучанима ремизирала против Радничког из Ниша 2:2 (1:1) у занимљивом мечу петог кола Mozzart бет Суперлиге у којем је домаћин до бода стигао у самој завршници, а оба тима су и даље без победе у оновој сезони.

ПАЗАРЦИ НАПРАВИЛИ ЈОШ ЈЕДНО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: После Партизана, савладан и ТСЦ

НИШТА ОД ГОЛЕАДЕ: Ројс пресудио Бајеру

МИНИМАЛАЦ НА ГУДИСОНУ: Челси из пенала до победе против Евертона

Нишлијама се не да дочекају прву победу у шампионату, иако су имали три бода на дохват руке. Никола Штулић био је одличан ове вечери у Лучанима. Дете Партизана довело је Нишлије у вођство већ у 3. минуту, да би Милан Бојовић из пенала донео изјендачење Младости у 34. минуту, а био је то и резултат првог полуврмена.

У наставку је поново Штулић био у центру пажње пошто је у 61. минуту својим другим голом донео нову предност Нишлијама. Таман кад се чинило да ће Раднички стићи до прве победе у сезони, поново је досуђена најстрожија казна за Младост у трећем минуту судијске надокнаде, а Бојовић својим другим голом донео бод Младости.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како је Немања Гудељ изашао на бину и засвирао са музичарима