РФС ПУЦА ИЗ СВИХ ОРУЖЈА: Летонци опасно запретили Партизану пред долазак у Београд

21.08.2020. 20:50

Голеада у Риги.

Партизан ће морати да се припази јер Летонци у Београд долази у страшној форми. Наиме, РФС је у утакмици 16. кола Вирслиге "демолирали" Мету на домаћем терену са 5:1 (2:0).

Шта све можеш у Србији за 1 еуро?

ОВО ЈЕ СРАМОТА: Играчи Сарајева се само ваљају по трави, Партизан и Војводина су МОНСТРУМИ!

УЕФА РАНГ ЛИСТА: Звезда и Партизан једно поред другог! Великан ДАЛЕКО иза

Након провог полувремена питање победника је практично било решено. РФС је на паузу отишао са 2:0, а стрелци су били Намди Чинонсо Офор у другом минуту сусрета и Зига Липушчек у 39. минуту.

Наставак сусрета донео је још четири поготка. Прво је Липушчек у 51. минуту, својим другим голом повећао на 3:0, а само четири миниута касније Александарс Соловјовс је повећао на 4:0.

Гости су до почасног поготка стигли у 65. минуту, а стрелац је био Раимондс Кролис.

Коначан резултат поставио је  Јанис Икауниекс у 79. минуту.

Овај резултат представља велику опомену црно-белима, који ће морати максимално озбиљно да уђу у утакмицу (четвртак 21.00) како би оправдали улогу великог фаворита.

Погледајте како изгледа Ванда Икарди, супруга Маура Икардија.