РОБИ СРУШИО ЦРНО-БЕЛЕ: Евроголчина донела СЕНЗАЦИЈУ (ВИДЕО)

СрбијаДанас
Robert Prosinečki
Роберт Просинечки / Извор: Профимедиа

Велике заслуге балканског стручњака.

Чуда се ипак догађају! У то нас је уверио резултат 31. кола турске лиге где је мало ко очекивао да ће петопласирани Бешикташ овако убедљиво изгубити. И то од екипе која је практично била отписана док на њену клупу није сео Роберт Просинечки. Када је Просинечки преузео Кајзери, деловало је да се ухватио немогуће мисије, пошто су црвено-жути били чврсто приковани за дно. Али, миц по миц, тај брод који је тонуо хрватски стручњак је успео да прене, па да му полако додаје убрзање и ево, вечерас ће Кајзери спавати изнад амбиса!

ЛЕПЕ ВЕСТИ НА ОСТРВУ: Премијер лига ПОБЕДИЛА корону!

АС БОЛОЊЕ ОТКРИО: Миха ми је претио да ће да ме избаци са терена!

ТРЕНЕР СРПСКОГ ПРВОЛИГАША: Није срамота немати, срамота је бити лопов!

Четири кола пре краја првенства тим Роберта Просинечког је препливао преко Бешикшташа и подигао главу изнад воде – 3:1 (0:0). Кајзери сада има 31 бод, а 21 је освојио под командом некадашњег играча и тренера Црвене звезде.

Али у овом мечу, од победе домаћина, више ће се говорити о другом голу на овом мечу, који је без конкуренције убедљиво најбољи постигнут до сада.

Хасан Хусеин- Аџар постигао је први гол у 51. минуту, изједначио је Атиба Хачинсон у 74. минуту меча, да би Хусеин-Аџар својим другим голом на мечу у 83. минуту голом за ТВ шпице одушевио фудбалску јавност.

Он је искоса са леве стране извео прекид циљајући даљи угао мреже Ерстина Дестаноглуа, који упркос крајњим напорима није имао другог решења осим да извади лопту из мреже.