МИЛАН ПОНОВО ОНАЈ СТАРИ: "Росонери" нису славили у Београду, али јесу У РИМУ! Поново су у трци (ВИДЕО)

28.02.2021. 22:57
Ante Rebić
Анте Ребић / Извор: МН Press

Врхунска партија.

Милан поново личи на себе. "Росонери" су у оквиру 24. кола италијанске лиге савладали Рому 2:1 на Олимпику и задржали се у борби за титулу.

HAPPY ХОУР ЈЕ СТИГАО - ПОЗОВИ МЕРИДИАН АГЕНТА И ОСВОЈИ БОНУС

ЈАСНА ПОРУКА ЗА БОРЈАНА НА СЕВЕРУ: Голману Звезде ће кренути сузе кад ОВО види (ФОТО)

СВЕ ЗБОГ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Пиоли се после три дана одлучио на РАДИКАЛАН ПОТЕЗ! Ово се није десило три и по године

Партија високог интензитета и са доста прилика на обе стране. Милан је повео у 42. минуту поготком Кесија са беле тачке након неколико пропуштених шанси Ибрахимовића и компаније.

Фаулиран је Давиде Калабрија и након одгледаног ВАР-а судија није имао дилему. Франк Кеси у свом стилу смирен и сигуран, са резултатом 1:0 се отишло на одмор.

Рома је одмах на старту другог дела изједначила, Верету је био прецизан у 50. минуту, снажним ударцем са ивице казненог је савладао Донаруму.

Ипак, Милан није посустао, већ осам минута касније Ребић фантастичним окретом и ударцем левом ногом погађа мрежу и већ тад поставља коначних 2:1.

Горак укус за тренера Милана остаје из разлога што су због повреда морали раније да изађу Ибрахимовић, Ребић и Чалханоглу. Милану предстоји 14 кола да покуша да стигне Интер који им бежи четири бода на првој позицији, док Рома после овог кола испада из прва четири тима, тако да су отежали себи борбу за Лигу шампиона.