Роналдо се жалио Тадићу због пенала, капитен Србије му господски одговорио

Танјуг
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Реутерс

Орлови остварили добар резултат у Лисабону.

Српски фудбалски репрезентативац Душан Тадић, после ремија против Португалије у Лисабону (1:1), открио је да је причао с Кристијаном Роналдом и нашалио се са њим да се нада да ће пропустити дуел Ајакса и Јувентуса у четвртфиналу Лиге шампиона. Роналдо је против Србије морао да напусти терен већ у 29. минуту због повреде задње ложе и чека га пауза између две и три недеље, што значи да би могао да изостане са првог меча на гостовању Тадићевом Ајаксу 10. априла.

КОМПЛИКАЦИЈЕ У ГРУПИ ГДЕ ЈЕ СРБИЈА: Луксембругу шест бодова, за све је крива Украјина, шта то значи Орловима (ФОТО)

ЂОКОВИЋ ОДЛУКОМ ЗАТЕКАО СВЕ! Новак ПРЕСКАЧЕ важан турнир? Ово је РАЗЛОГ (ФОТО)

ОТВОРИО ДУШУ: Ево како је Рукавина ПРЕВАРИО Марчинијака да ПОНИШТИ пенал за Португалију (ВИДЕО)

- Видели смо се после утакмице и причали. Говорио је да је био пенал код ситуације с Рукавином. Рекао сам ''надам се да ћеш се опоравити, али после утакмице са Ајаксом - уз осмех је рекао Тадић.

Тадић је био стрелац јединог поготка за "орлове", из пенала на старту меча, пре него што је евроголом Данило Переира дао за коначних 1:1.

Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

- Одговара ми Луж. И са Ајаксом сам постигао гол ове сезоне на истом стадиону. Срецан ми је био и јуче - рекао је српски репрезентативац.

БУРНО ТРЕЋЕ ПОЛУВРЕМЕ: Селектор Португалије био код судије, ево шта се онда догодило

ФАНТАСТИЧАН ГОЛ ВЕШОВИЋА: Црна Гора ИЗНЕНАДИЛА Енглезе на старту, а онда је Стојковић имао свој шоу (ВИДЕО ФОТО)

ДИВЉАЧКИ НАСРТАЈ ПОРТУГАЛСКОГ КАСАПИНА: Тадић у СТРАХУ после старта Пепеа (ВИДЕО)

Према његовим речима, Србија, која је освојила битан бод на терену првака Европе, морала је да игра мирније, посебно у другом полувремену.

- Превише смо прескакали, играли дуге лопте на Митровића, а требало је да их извлачимо. Не знам да ли је то страх од резултата, без везе смо примили гол. Има доста ствари које треба да поправимо - изјавио је капитен Србије у одсуству Александра Коларова и Немање Матића.

Репрезентација Србије наставља квалификације у јуну гостовањем Украјини у Лавову.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, атрактивна навијачица на хокејашким мечевима.