Роналдо стрелац у победи Јунајтеда, Сер Алекс Фергусон добио честитку (ВИДЕО)

30.12.2021. 23:18
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Профимедиа

Леп гест на Театру снова.

Фудбалери Манчестер Јунајтеда савладали су на Олд Трафорду екипу Барнлија са 3:1 у мечу 20. кола Премијер лиге Енглеске.

ЈОШ ЈЕДАН У НИЗУ: Одложен меч Премијер лиге

Бивши играч Челсија и Атлетика на утакмицу дошао ТРАКТОРОМ (ВИДЕО)

ВЕЛИКА ИЗДАЈА НА ПОМОЛУ: Ћави доводи бившег Мадридисту (ФОТО)

Црвени ђаволи су већ након 35 минута повели са 3:0, а онда буквално стали и чували снагу за наредне мечеве.

Ово је први пут од доласка новог тренера Ралфа Рангника да су постигли више од гола на једном мечу. Такође, први пут још од фебруара да су већ после првих 45 минута дали три гола.

Шкотски интернационалац Скота Мектомијеј првим голом у сезони довео Јунајтед у вођство. У 27. минуту након шута Џејдона Санча лопта је закачила капитена гостујућег тима Бена Мија и завршила иза леђа ветерана Вејна Хенесија – 2:0.

Кристијано Роналдо је наког доброг шута Мектоминеја одбијену лопту сместио у празан гол за 3:0. Био је то његов осми гол ове сезоне у Премијер лиги и укупно 803. у каријери.

Само три минута касније коначно је пост прекинуо и Барнли. У првом шуту у оквир гола након три и по утакмице Арон Ремзи је прецизним ударцем савладао Де Хеу – 1:3.

Цео меч за домаћи тим одиграо је Немања Матић.

Навијачи Манчестер Јунајтеда честитали су 80. рођендан легендарном менаџеру Сер Алексу Фергусону, пре утакмице са Барнлијем развили су транспарент на трибинама, а и сам Сер Алекс је био одушевљен призором.

Најновије вести из фудбала прочитајте ОВДЕ.