САДИ-ГОЛ СЕ НЕ ЗАУСТАВЉА: Нигеријац наставио ТЕРОР голмана, Алмерија ИЗГУБИЛА! У Партизану ТРЉАЈУ руке (ВИДЕО)

17.02.2021. 20:15
Umar Sadik
Умар Садик / Извор: Фото: Printscreen/Stremja

Нова мајсторија бившег нападача Партизана.

Немилосрдни Умар Садик сеје страх по теренима шпанске Друге лиге. Бивши нападач Партизана је новим поготком потврдио зашто је Алмерија на лето одредила цифру од 60.000.000 евра, а овога пута "жртва" је био Легањес.

ОДИГРАЈ ТИКЕТ И ПОБЕДИ - Највећа квота ти доноси добитак и још 25.000 РСД БОНУСА

СТАНОЈЕВИЋ КРАТАК ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Гол је висио у ваздуху!

ПАРТИЗАН ПОТВРДИО: Стевановић је ПРОДАТ Манчестер Ситију (ФОТО)

Вижљасти нападач из Нигерије је већ у 8. минуту искористио непажњу противничког играча, украо му лопту и стуштио се ка шеснаестерцу, а онда је уследила немилосрдна "егзекуција".

Био је то 12. гол Садика у 21 мечу за Алмерију, откако је из Хумске стигао у овај клуб, а 8. у последњих 10 утакмица на теренима Сегунде.

Успео је љубимац гробара и у 70. минуту да још једном затресе мрежу домаћина, на семафору је стајало 0:2, али је убрзо из ВАР собе стигао сигнал да је Нигеријац пре постигнутог гола лопту захватио руком, па му је погодак поништен.

Садик ће, подсетимо, поред главнице од 5.000.000 евра, донети Паризану 3.000.000 евра уколико Алмерија уђе Примеру било кад током трајања уговора (до лета 2025), још 500.000 евра уколико у било којој сезони постигне најмање 20 голова, те додатних 500.000 под условом да одигра 50 утакмица. А 40 одсто од трансфера у неки други клуб, само да се посао реализује пре пласмана Андалужана у Примеру...

Иначе, Легањес је почетком другог полувремена успео да изједначи преко Бастона у 48. да би у петом минуту судијске надокнаде времена, домаћин стигао до преокрета и победе, а стрелац одлуке био је још један Нигеријац Кенет Омеруо.

Погледајте како изгледа италијанска спортска новинарка Дилета Леота.