САДИК ПОНОВО ЦЕПА МРЕЖЕ: Партзану се смеши МИЛИОНИ, Алмерији ЕЛИТА (ВИДЕО)

12.04.2022. 08:24
Umar Sadik
Умар Садик / Извор: Профимедиа

Нигеријац наставио серију.

Фудбалери Алмерије победили су на свом терену Понферадину резултатом 3:0 (1:0), а један од јунака тријумфа био је бивши нападач Партизана Умар Садик!

ПАРТИЗАНУ ПРЕТИ КАЗНА! Прва реакција челника Суперлиге на оптужбе из Хумске

ПРЕКИНУО ЋУТАЊЕ: Саша Илић се огласио после отказа! Дотакао се СЛОБОДЕ ГОВОРА

ЉУБИМАЦ ГРОБАРА ПОРУЧУЈЕ: Сањам да се ВРАТИМ у Партизан

Нигеријац је затресао мрежу у 16. минуту за вођство црвено-белих.  Алмерија је овим тријумфом после 35. кола избила на друго месту које води директно у Ла лигу. Истина, три екипе су у два бода разлике (Еибар 67, Алмерија 66, Ваљадолид 65 поена).

Много значајније за Партизан је да се њихов бивши нападач не зауставља, јер је осим 16 голова забележио и седам асистенција, а недавно се појавила информација да португалски великан Бенфика жели да га купи за 25 милиона евра, а црно-белима припада 40% од трансфера.

Што се  саме утакмице тиче, предност Алмерије је почетком другог полувремена дуплирао Арно Пуигмал у 52. минуту, на асистенцију Косте. Коначних 3:0 поставио је Иниго Егуарас у последњим секундама.