САДИКУ ПАЛА РОЛЕТНА: Најбољи стрелац Алмерије искључен у 53. минуту (ФОТО)

06.02.2021. 22:22

Нигеријац за 22 минута зарадио два жута картона.

Некадашњи нападач Партизана од свог доласка у Алмерију и почетног прилагођавања на Шпанију тресе мреже као од шале. Данас је његова Алмерија гостовала екипи Фуенлабраде у оквиру 24. кола шпанске Сегунде, а он се није претерано прославио. Нигеријац је у 53. минуту искључен из игре.

Потребан вам је брзи кеш? Имамо САВРШЕНИ ПРЕДЛОГ!

ЛУДНИЦА ЗА ИНФАРКТ У НЕМАЧКОЈ: Голман ИЗЈЕДНАЧИО у 93. минуту! То није био коначан резултат (ВИДЕО)

ФУДБАЛЕР ЗВЕЗДЕ ТО СЕБИ НИКАД НИЈЕ ОПРОСТИО: Данас минут ћутања на "Театру снова", бол није престала (ВИДЕО)

Наиме, Умар Садик је у 31. минуту сусрета добио жути картон због прекршаја, што није апсолутно никакав проблем, имајући у виду да је он нападач. Ипак, у другом полувремену кренуо је подједнако агресивно и у 53. минуту успео је да заради други жути картон и искључење са сусрета.

Утакмица између Фуенлабраде и Алмерија завршена је резултатом 1:1. Стрелац за домаће био је Редни Нтека у 83. минуту док је гостима бод донео Франсиско Виљалба шест минута касније.