ПАТИ ЗА ПРЕМИЈЕР ЛИГОМ: Мане хоће да се врати у Ливерпул

17.04.2023. 11:22
Sadio Mane
Садио Мане / Извор: Реутерс

Сенегалац није срећан у Бајерну.

Нападач Бајерна, Садио Мане, жели да се врати у Ливерпул, после само једне сезоне проведене у Минхену. Нападач је ову реченицу поделио са пријатељима, рекавши још да му "Мерсејсајд" недостаје и да жели да се врати у Премијер лигу.

РАНО ЈЕ ЗА САУДИЈСКУ АРАБИЈУ: Зидан одбио 120 милиона евра од Ал Насра

КАПИТЕН "ОВЕРИО" ПОБЕДУ: Тадић постигао гол против екипе бившег Звездиног играча (ВИДЕО)

НОВИ ПОРАЗ ЈУВЕНТУСА: Влаховић за 90 минута без праве шансе, Костић није издржао до краја (ВИДЕО)

Још раније је новинар Флоријан Плетенберг написао да ће Бајерн учинити све што је у његовој моћи, да се на лето растане са Манеом. Главни тренер Бавараца, Томас Тухел, нема неких озбиљнијих планова са Манеом, који се не уклапа у његов систем.

Сенегалац је прославу 31. рођендана покварио сукобом са саиграчем Лиројом Санеом, и то после пораза од Манчестер ситија са 0:3, у првом мечу четвртфинала Лиге шампиона.

Због тога га је клуб суспендовао на једну утакмицу и казнио са 500 хиљада евра!

Мане је ове сезоне одиграо 32 меча у свим такмичењима, постигао 11 голова и додао пет асистенција.

Преузми бесплатно - бонус за спортско клађење 1.000 РСД"