САМ ПРОТИВ СВИХ: Митровић са ДВА гола ЗАПАЛИО Крејвен Котиџ у пресудној бици за опстанак (ВИДЕО)

29.01.2019. 22:22
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Сјајни нападач Фулама.

Фулам је савладао Брајтон са 4:2 (0:2) у 24. колу Премијер лиге Енглеске, а најзаслужнији за преокрет у Лондону је био Александар Митровић. Репрезентативац Србије је био асистент код првог поготка домаћина (стрелац Чејмберс), а онда је главом два пута матирао голмана Брајтона за делиријум на "Крејвен Котиџу". Фулам је тако забележио важан тријумф у борби за опстанак.

Рафин стриц покопао Надала после финала са Новаком: А, за Ђоковића је рекао нешто о чему бруји планета

ТЕРЗИЋ: Сваког мушкарца бих послао у затвор, то је страшна школа

Репрезентативац Србије је затресао мрежу гостију у 58. минуту и изједначио на 2:2 после веште реакције главом у казненом простору, а затим је у 74. минуту довео домаћина у вођство још једним сјајним трзајем главом. Брајтон је после првог дела игре водио са 2:0 (двоструки стрелац Мареј), а онда се пробудио Митровић.

Другим голом на утакмици са Брајтоном, десетим у сезони. Митровић је оборио лични рекорд по броју голова у једној сезони Премијер лиге.