САМО ДА СЕ ПРОЂЕ КАИРАТ: Звезда сазнала евентуалног противника у трећем колу

28.07.2021. 20:55
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Црвено-белима отворен пут до плеј-офа.

Фудбалери Шерифа савладали су Алашкерт резултатом 3:1 на свом терену у реванш сусрету другог кола квалификација за Лигу шампиона и тако се пласирали у наредну фазу такмичења. Молдавски шампион је елиминисавши јерменски тим заказао дуел са бољим из двомеча Црвене звезде и Каирата.

БАСКЕТАШИ ОСВОЈИЛИ БРОНЗУ! Меридиан повећао донације на 400.000 РСД!

ЖЕСТОКА ГУЖВА НА СЕВЕРУ Звезда неће бити сама! ИМПРЕСИВНА ПОДРШКА (ФОТО/ВИДЕО)

УЧИНИЋЕМО СВЕ ЗА ПРОЛАЗ: Паневежис није атрактиван, али је незгодан

Након минималне победе у Јерменији, Шериф је утакмицу на свом стадиону започео прилично опуштено, а то је казнио босански нападач Александар Глишић поготком у 10. минуту.

Ово као да је наљутило легију странаца која представља молдавски клуб. У размаку од само 7 минута Шериф је преокренуо резултат. Прво је у 16. погодио Густаво Дуланто, а у 23. минуту прецизан је био Енрике Луванор.

Коначан резултат поставио је Себастијан Тил голом са беле тачке. Репрезентативац Луксамбурга рутински је у 87. минуту извео најстрожу казну и погодио мрежу српског голамана Огњена Чанчаревића.