САМО ЗВЕЗДА ПОБЕЂУЈЕ ИЗ ГРУПЕ Б ЛИГЕ ШАМПИОНА: После Бајерна и Олимпијакос киксирао

02.11.2019. 21:12
Maksimilijano Lovera
Максимилијано Ловера / Извор: МН Press

Изненађење у Грчкој.

Фудбалери Олимпијакоса гостовали су Ксантију у деветом колу грчке Суперлиге, а та утакмица је завршена без голова. То је други неуспех ривала Црвене звезде из Лиге шампиона ове суботе, након што је Бајерн понижен у Франкфурту (више прочитајте ОВДЕ). Са друге стране, шампион Србије је славио против Пролетера (више прочитајте ОВДЕ), док Тотенхем свој лигашки меч игра у недељу.

КАКО ЈЕ МИХА ОВО ПРЕЖИВЕО?! Болоња ВОДИЛА против ЗАХУКТАЛОГ великана, а онда је уследила КАТАСТРОФА (ВИДЕО)

НИНКОВИЋ СЕ СВАЂАО СА САИГРАЧЕМ ЗБОГ ПЕНАЛА, ПА ИЗАШАО СА ТЕРЕНА! Занети ОПЛЕО по њему: ОДВРАТАН је!

РЕЧИ КОЈЕ КИДАЈУ СРЦЕ: Навијачи Интера на чистом СРПСКОМ ЈЕЗИКУ послали ПОРУКУ Михи! (ФОТО)

Олимпијакос је 90 минута опседао гол Ксантија, али није успео да затресе мрежу Ксантија. Црвено-бели су ка голу противника упутили 13 шутева, од чега је пет ишло у оквир, док домаћи тим ниједном није покушао да угрози голмана Пирејаца. Ипак, без обзира на све, Олимпијакос је остао без победе на незгодном гостовању.

Што се тиче групне фазе Лиге шампиона, она се наставља у уторак, а у среду се играју мечеви групе Б. Црвена звезда дочекује Тотенхем, док ће Бајерн и Олимпијакос одмерити снаге у Минхену.

Погледајте како изгледа америчка атлетичарка Лоло Џонс.

Sergej Milinković Savić
Сергеј Милинковић Савић / Извор: Профимедиа

ВРАТИО СЕ ПОСЛЕ ПОВРЕДЕ И ОДМАХ ЗАТРЕСАО МРЕЖУ: Боаћи пуца од самопоуздања пред меч са Тотенхемом

ЗАВРШНИЦА СЕЗОНЕ У ШВЕДСКОЈ ЗА ИНФАРКТ: Нови шампион дошао до титуле после 0:2 на полувремену (ВИДЕО)

ФРКА У МИНХЕНУ! Да ли је Ковач прошлост? Хрват о останку у клубу!

ЛОБ КОЈИ ЈЕ ОДУШЕВИО БЛИСКИ ИСТОК! Овај погодак Тавамбе МОРАТЕ да погледате (ВИДЕО)

ИЗ ДВОЈКЕ У КЕЦА: Меси га дао из пенала, али је онда Радоја оставио Барсу без бодова (ВИДЕО)